تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان
چند قطعه برگه برای یاد داشت نوشته ها و خاطرات...


روزها ، روزهای سختی هستند. روزهای سخت لذت بخش

چهارنعل میدوانم و این اسب😅 کمی خسته شده...

مثلا روز چهارشنبه

 صبح برای ۶ صبح میخواستم در آب باشم، ولی خوابیدم چون شب قبلش تا حدود یک بیدار بودم. برای ساعت هشت بیدار شدم ، یه ربع ورزش کردم و صبحانه خوردم و راهی بخش شدم. اولین جراحی رو ساعت ۹ نوبت داده بودم. خودم رو رسوندم. جراحی افزایش طول تاج دندان ۷ پایین بود. بدون شک سخت ترین نوع خودش در بین این نوع جراحی ها هست.

مریض همکاری بود و بسیار زیبا و خوب جراحیش انجام شد و بهترین نتیجه حاصل شد. اخر کار افسوس خوردم که فتوگرافی قبل کار تهیه نکرده بودم. دکتر یقینی هم دیدن و خوشحال شدن.

بیمار بعدی یکی از معاون های سمپاد بودن که هفته قبل اش جراحی GTR واسه شون انجام داده بودم و یک ضایعه استخوانی سه دیواره ای را  با مواد پیوندی بازسازی کرده بودم. حالا برای فالو اپ اومده بودن که در مورد دندان عقل شون که در ناحیه فورکا ۷ میل پروب میشد، و شک داشتم نگه دارمش پس از بررسی شرایط و مشورت با دکتر توکلی و یقینی با کوهورن خارجش کردم. پس از خارج کردنش دیدم که تا نزدیک نوک ریشه تارتار وجود داشت.

بیمار بعدی از کارمندان دانشکده دندانپزشکی بود که پریودنتیت severe یا پیشرفته داشت. بررسی پاسخ بافت ها به درمان جلسه قبل وادامه جرم گیری رو انجام دادم.

بعدی، دختری ۲۲ ساله بود که به دلیل بیماری پیشرفته لثه ای، لثه دندان های جلو رو تا حد زیادی از دست داده بود و خلاصه بعد از چارتینگ و بررسی گرافی ها ، فاز اول درمان رو براشون شروع کردم.

حدود ساعت یک و نیم بود. و بعدش بخش ایمپلنت رفتم و یه سری از هماهنگی ها واسه کنگره ایمپلنت رو انجام دادم. ساعت شده بود ۲. برای ساعت ۴ باید مطب میبودم. در این بین به خانه امدم. نماز خوندم، غذا خوردم، دوش گرفتم و راهی شدم. تا ساعت ۹ و نیم بیمار بود و بعدش پشت ترافیک سنگین کنار رودخانه پشت فرمان بودم و حدود ده خانه رسیدم. یه چیزی خوردم و برای ده و چهل دقیقه نوبت آرایشگاه داشتم و رفتم اونجا. یازده و نیم آرایشگاه کارش تمام شد شدم و نهایتا به صورت جسم بیجانی😴😴 بر تخت خواب افتادم. برای ساعت ۷ ورزش و برای ساعت هشت و نیم صبح باید سر کار میرفتم.

خوش میگذره چون کارهایی که دوست داشتمو انجام دادم و میدم...


نظرات (۱)

  • نورا
    شنبه ۳۰ تیر ۹۷ , ۲۲:۳۰
    خدا قوت آقای دکتر...
    چقدر خوب🙂(خوش میگذره چون کارهایی که دوست داشتمو انجام دادم و میدم...)
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی